1% dla Leny – ulotka

Ulotek Lenki na 1% z zeszłego roku nam zostało. I to dużo, dzięki drukarni Linea z Krakowa. Która nie dość, że wydrukowała ulotki za darmo to jeszcze dwa razy więcej niż prosiliśmy. Tak więc w tym roku nie drukujemy nowych ulotek. Zdjęcie Leny na zeszłorocznej ulotce jest co prawda nieaktualne, ale po to właśnie jest ten blog. Żeby wejść i zobaczyć kim jest Lenka, jak wygląda i co aktualnie porabia. Wychodzę z założenia, że jak ktoś będzie chciał dowiedzieć się więcej zajrzy właśnie tutaj.

Dziękujemy za wpłaty 1% w roku 2014. Pieniądze zeszły bezpośrednio na konto Leny w Fundacji Zdążyć z Pomocą w połowie listopada. Tak więc rehabilitację już od początku stycznia możemy pokrywać z tych środków. Wpłaty 1% z 2014 roku pokryją ok 30% kosztów turnusów i rehabilitacji w roku 2015. To dla nas bardzo duże odciążenie finansowe. Bardzo dziękujemy wszystkim wpłacającym oraz tym osobom, które włączyły się w rozdawanie ulotek. 

Tymczasem prosimy o dalsze wsparcie Lenki i wpłatę 1% podatku na jej rehabilitację. Będziemy wdzięczni za każde przekazanie rodzinie, znajomym. Każda wpłata to minuty a czasem godziny rehabilitacji!

Załączam ulotkę w formie pdf do pobrania oraz jpg.

Lena Nowak 1% podatku – można pobrać i przesłać dalej mailem lub wydrukować

 

LenaNowak-ulotka-1%

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Close